Ekin Plastik Enjeksiyon Makinesi Otomasyon Revizyonu

Ekin Plastik Enjeksiyon Makinesi

Otomasyon Revizyonu

Ekin Plastik Enjeksiyon Makinesi

Plastik Enjeksiyon, Metal Enjeksiyon ve Plastik Şişirme makinelerinin otomasyonu alanında uzun yıllardır güvenilir ve kaliteli hizmetimizi sürdürüyoruz. Tecrübeli otomasyon ekibimiz ile birlikte makine revizyonlarınızı hızlı ve güvenilir olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Enjeksiyon makinesi otomasyon sistemleri üreticisi olarak ülkemizin yerli ve milli tek firması olmaktan gurur duyuyor, hem yurtiçi hem de yurtdışı müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Özellikle yurt içinde yabancı marka makinelerin otomasyon sistemlerinde meydana gelen arızalar sonucunda tecrübeli kadromuzun gerçekleştireceği makine keşfine istinaden, tamamen makineye özel ve hidrolik, mekanik sistemlerine uygun yazılım geliştirmesi ile birlikte otomasyon sistemi revizyonu gerçekleştiriyoruz.

Revizyon işlemleri sonrasında makinenizin otomasyon sistemi tamamen Mikro Star kalitesi ile birlikte uzun yıllar sorunsuz ve performanslı şekilde kullanımınıza sunulmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz bazı yerli ve yabancı makine markaları aşağıdaki gibidir:

  • Yerli makine markaları:
    • Ekin Makine, Erat, Yonca, Nurmak, Saraç, Yelkenciler, Işıldar, Özben, Çağdaş, Demak, İnan, Pekcan, Sohtorikoğlu.
  • Yabancı makine markaları:
    • Demag, Engel, Krauss Maffei, Krupp, Italtech, Arburg, Battenfield, Husky, Mitsubishi, Netstall, Sandretto, Werner, Windsor, Billion, Jetmaster, Negribossi, Remu, BMB, Bole, Jon Wai, Stork, Ferromatik, Haitian, Chende, TSP, Mir, Haitai, Chen Song, Asian.

Hakkımızda

MİKRO STAR Bilgisayar ve Elektronik Kontrol Sistemleri SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
1997 yılında kurulmuştur. Firmamız plastik enjeksiyon, metal enjeksiyon ve plastik şişirme makinelerinin revizyon çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Lider makine üreticilerimize otomasyon kontrol sistemi hizmeti vermekteyiz. Sektörümüzde, ülkemizin tek yerli donanım ve yazılımlardan oluşan kontrol sistemlerini üretmekteyiz.

Merkez Ofis Bilgileri

İkitelli OSB Mahallesi Sefaköy Sanayi Sitesi 10.Blok No:2-4 PK:34490
Başakşehir – İstanbul
Telefon: (212) 278-8878
Telefon: (212) 281-1080
E-Mail: info@mikrostar.com

Ar-Ge Ofis Bilgileri

İkitelli OSB Mahallesi YTÜ TEKNOPARK Ofis:105, PK:34490
Başakşehir -İstanbul
Telefon: (212) 549-6066
E-Mail: info@mikrostar.com

> Kişisel Verilerin Korunması Kanunu