Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal

  • Hakkımızda
  • Misyon – Vizyon
  • MIKROSTAR Kalite Politikası

Merkez Ofis Bilgileri

Adres: İkitelli OSB Mahallesi Sefaköy Sanayi Sitesi 10.Blok No:2-4 Başakşehir – İstanbul
 Telefon-1: (212) 278-8878
 Telefon-2: (212) 281-1080
 E-posta: info@mikrostar.com

Ar-Ge Ofis Bilgileri

Adres: İkitelli OSB Mahallesi YTÜ İkitelli Teknopark Sokak No:1/105, 34490 Başakşehir / İstanbul
 Telefon: (212) 549-6066
 E-posta: info@mikrostar.com

Şirket Profili

MİKROSTAR Bilgisayar ve Elektronik Kontrol Sistemleri SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1997 yılında kurulmuştur. Faaliyet alanı; Plastik Enjeksiyon, Metal Enjeksiyon ve Plastik Şişirme makinelerinin otomasyonu olarak tanımlanabilir.

İlk olarak tamamen MİKROSTAR’ a özgü tasarım, yazılım ve üretimi hedefleyen firma; bunun yanı sıra ülke genelindeki üretici firmalarda yaşanan sorunlara eğilmek ve çözüm sunmak istemiştir. Bu bağlamda 21 yıllık deneyimin getirdiği anlayışla, farklı bakış açısı, esnek yapısı, kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle; MİKROSTAR bugünkü konumuna ulaşmıştır.

Pratik, doğru ve sağlıklı çözümleri ile herkesin beğeni ve güvenini kazanan firma; kuruluşundan kısa bir süre sonra makine üreticilerinin ilk tercihi haline gelmiştir. Büyük bir titizlikle, gelen tüm istekleri yerine getirmeye çalışırken aynı zamanda yeni cihazlar ve yazılımlar da geliştirmiştir. Hassas ve güvenilir işlem yapan kontrol sistemleri ile daha hızlı ve fonksiyonel makinelerin üretimine de katkıda bulunmuştur.

1998 yılından bu yana her yıl sektörle ilgili düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı birçok fuara katılan firma, yaptığı yenilikleri ortaya koyarak sektördeki konumunu sağlamlaştırmış; teknolojik tüm yenilikleri takip ederek müşterileri için alternatifi olmayan ürünler üretir bir konuma ulaşmıştır.

Teknik destek ağından ziyade ürün kalitesine önem vererek müşterilerinin uzun yıllar sorunsuz çalışabileceği cihazları, yazılım ve donanım olarak üst seviyelere çıkartmıştır. Makine üretim performansını arttırmanın yanı sıra üretilen ürüne de odaklanan firma yoğun uğraşlar sonucunda en doğru yazılım, parametre ve hedeflerle sağlıklı üretimin yapılması için doğru sonuçlar almayı başarmıştır.

Yaklaşık üç yıl süren bir Ar-Ge çalışmasından sonra POWERSTAR® tescili altında yeni nesil kontrol sisteminin üretimine başlamıştır. Ar-Ge aşamasında her konuda alternatif yolların denenmesi uzun bir test süreci olsa da; hız, hassasiyet, güvenilirlik, minimum arıza olasılığı, yüksek performans ve düşük fiyat gibi kriterler baz alınarak sonuç odaklı bir uğraş gerçekleştirilmiştir.

Enerji verimliliğinin ön plana çıktığı son yıllarda MİKROSTAR, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmiş, yaptığı binlerce farklı marka ve model makinenin revizyonunda biriken deneyimi, etkili bir şekilde kullanıp, öngörüşlü bir yaklaşım ile yoluna emin adımlarla devam etmiştir. Bugün de MİKROSTAR, kendini sürekli geliştiren ve yenileyen bir firma olarak, sektörde tercih edilen çözüm ortağı olmanın gururunu yaşamaktadır.

Hakkımızda

MİKRO STAR Bilgisayar ve Elektronik Kontrol Sistemleri SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
1997 yılında kurulmuştur. Firmamız plastik enjeksiyon, metal enjeksiyon ve plastik şişirme makinelerinin revizyon çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Lider makine üreticilerimize otomasyon kontrol sistemi hizmeti vermekteyiz. Sektörümüzde, ülkemizin tek yerli donanım ve yazılımlardan oluşan kontrol sistemlerini üretmekteyiz.

Merkez Ofis Bilgileri

İkitelli OSB Mahallesi Sefaköy Sanayi Sitesi 10.Blok No:2-4 PK:34490
Başakşehir – İstanbul
Telefon: (212) 278-8878
Telefon: (212) 281-1080
E-Mail: info@mikrostar.com

Ar-Ge Ofis Bilgileri

İkitelli OSB Mahallesi YTÜ TEKNOPARK Ofis:105, PK:34490
Başakşehir -İstanbul
Telefon: (212) 549-6066
E-Mail: info@mikrostar.com

> Kişisel Verilerin Korunması Kanunu